Shenzhen Chun de Hui Technology Co., ΕΠΕ.

 

Επαγγελματικός προμηθευτής σκληρών δίσκων

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕνότητα οπτικής ίνας

Glc-bx40-δ-Ι ενότητα 40km SFP 1310nm οπτικών επικοινωνιών/μήκος κύματος 1550nm

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Σκληρός δίσκος HP για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Glc-bx40-δ-Ι ενότητα 40km SFP 1310nm οπτικών επικοινωνιών/μήκος κύματος 1550nm

Κίνα Glc-bx40-δ-Ι ενότητα 40km SFP 1310nm οπτικών επικοινωνιών/μήκος κύματος 1550nm προμηθευτής
Glc-bx40-δ-Ι ενότητα 40km SFP 1310nm οπτικών επικοινωνιών/μήκος κύματος 1550nm προμηθευτής Glc-bx40-δ-Ι ενότητα 40km SFP 1310nm οπτικών επικοινωνιών/μήκος κύματος 1550nm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Glc-bx40-δ-Ι ενότητα 40km SFP 1310nm οπτικών επικοινωνιών/μήκος κύματος 1550nm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Ηνωμένες Πολιτείες
Μάρκα: cisco
Αριθμό μοντέλου: Glc-bx40-δ-Ι

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 0.5kg
Χρόνος παράδοσης: 5
Όροι πληρωμής: L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 1+1+24
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
P/N: Glc-bx40-δ-Ι Ποσοστό: 1.25 g
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0~70 °C Συντελεστής μορφής: SFP
Απόσταση μετάδοσης: 40 km Τύπος Fiber: SMF
Υψηλό φως:

fiber optic module

,

fiber interface module

Ενότητα glc-bx40-δ-Ι 40km SFP 1310nm/1550nm οπτικής ίνας εξουσιοδότηση 1 έτους

 

Περιγραφή προϊόντων: 

P/n: Glc-bx40-δ-Ι Τύπος: SFP
Ποσοστό: 1.25G Απόσταση μετάδοσης: 40km
Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0~70 °C Τύπος ινών: SMF


Πρότυπο: Glc-bx40-u-i/glc-bx40-δ-Ι
Συσκευασία: SFP
Ποσοστό μετάδοσης: 1.25/1.0625Gbps
Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm
Απόσταση μετάδοσης: 40km
Εκτιμημένη τάση: 3.3V
Συνδετήρας: Ενιαίο LC
Τύπος ινών: SMF
Θερμοκρασία εργασίας: 0~70 °C
Εφαρμογή: Gigabit Ethernet

 

Πλεονέκτημα προϊόντων:

Είμαστε ένα κατάστημα κεντρικών υπολογιστών με 13 έτη εμπειρίας στην Κίνα. Εγγυώμαστε να πωλήσουμε μόνο τα νέα αρχικά συσκευάζοντας προϊόντα. Μπορούμε να παρέχουμε στους πελάτες οποιαδήποτε σειρά προϊόντων κεντρικών υπολογιστών. Καλωσορίστε για να επισκεφτείτε την επιχείρηση και την αποθήκη εμπορευμάτων μας.

 

FAQ:

. Τα όλα προϊόντα μας εξετάστηκαν πάλι από τους μηχανικούς προτού να σταλούν και σε καλή κατάσταση.
. Εάν δεν ικανοποιείτε με το στοιχείο, παρακαλώ το επιστρέψτε μέσα σε 30 ημέρες στην ανταλλαγή ή την επιστροφή ποσού.
. Παρακαλώ κρατήστε όλα τα αρχικά στοιχεία επιστρεφόμενα σε καλή κατάσταση υπό τους resaleable όρους. Τα έξοδα επιστροφής αποστολής είναι ευθύνη του αγοραστή.
. Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με πρίν επιστρέφει.

 

Εισαγωγικοί δασμοί:

Οι εισαγωγικοί δασμοί, οι φόροι και άλλες σχετικές με το τελωνείο δαπάνες δεν συμπεριλαμβάνονται στις τιμές στοιχείων ή τις στέλνοντας αμοιβές. Οι αγοραστές φέρουν όλη την ευθύνη για όλες τις πρόσθετες δαπάνες που υφίστανται (ενδεχομένως). Παρακαλώ υπολογίστε τι οι συμπληρωματικές δαπάνες θα είναι πριν από την αγορά. Πρίν υπογράφει τη συσκευασία, παρακαλώ ελέγξτε για να σιγουρευτείτε ότι το προϊόν δεν είναι χαλασμένο κατά τη διάρκεια της μεταφοράς και εάν το προϊόν είναι σε το. Εάν όχι, παρακαλώ αρνηθείτε να το υπογράψετε. Θα εξεταστείτε λαμβάνοντας τα σωστά στοιχεία εφ' όσον υπογράψατε τη συσκευασία.

Παρακαλώ επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες για το στέλνοντας τιμολόγιο. Παραδείγματος χάριν, πρέπει να γράψουμε πόση τιμή στο τιμολόγιο, ή πώς να περιγράψει το στοιχείο.

 

Η υπηρεσία μας:

Βοηθάμε και επιλύουμε τα προβλήματα όλη την ώρα, η απάντηση θα γίνει μέσα σε 24 ώρες.
Χρειαστείτε τις πιό λεπτομερείς εικόνες, παρακαλώ ελάτε σε επαφή με το προσωπικό εξυπηρέτησης πελατών καταστημάτων μας, είμαστε ευτυχείς να σας εξυπηρετήσουμε
Υποστηρίζουμε τη γρήγορη άφιξη ημερών 3-7 παράδοσης «EMS» «DHL» «UPS» FEDEX (συμπληρωματικό κόστος).
Η επιχείρησή μας θεωρεί τις «λογικές τιμές, τον αποδοτικό χρόνο παραγωγής και την καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων» ως αρχή μας. Ελπίζουμε να συνεργαστούμε με περισσότερους πελάτες προς την αμοιβαία ανάπτυξη και τα οφέλη. Καλωσορίζουμε τους πιθανούς αγοραστές για να μας έρθουμε σε επαφή με.
Επειδή υπάρχουν πολλά είδη σκληρού δίσκου, πολλά μέρος numbes
δεν έχει φορτωθεί.
Εάν χρειάζεστε έναν άλλο σκληρό δίσκο, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με άμεσα. Θα σας δώσουμε ένα απόσπασμα.
Χαιρετίστε τις διαβουλεύσεις.

Παρακαλώ είναι το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο μου: το 410235255@qq.com
QQ μου: 410235255
Το Skype μου: L.cdh08
Το WeChat μου: 8613539622708

 

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την υποστήριξή σας και επιθυμήστε ότι έχετε μια συμπαθητική ημέρα!

Glc-bx40-δ-Ι ενότητα 40km SFP 1310nm οπτικών επικοινωνιών/μήκος κύματος 1550nmGlc-bx40-δ-Ι ενότητα 40km SFP 1310nm οπτικών επικοινωνιών/μήκος κύματος 1550nm

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Chun De Hui Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: admin

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)