Shenzhen Chun de Hui Technology Co., ΕΠΕ.

 

Επαγγελματικός προμηθευτής σκληρών δίσκων

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕνότητα οπτικής ίνας

J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Σκληρός δίσκος HP για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+

Κίνα J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+ προμηθευτής
J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+ προμηθευτής J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+ προμηθευτής J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+ προμηθευτής J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+ προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Ηνωμένες Πολιτείες
Μάρκα: HP
Αριθμό μοντέλου: J9152A

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 0.5kg
Χρόνος παράδοσης: 5
Όροι πληρωμής: L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 1+1+24
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
P/N: J9152A Εγγύηση: 1 έτη
μήκος κύματος: 1310nm Τροφοδοσία: 3.3V
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0~70 °C Connector: Διπλό LC
Υψηλό φως:

fiber optic module

,

fiber interface module

J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M SFP+ LRM οπτικής ίνας εξουσιοδότηση 1 έτους

 

Περιγραφή προϊόντων: 

P/n: J9152A Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 3.3V
Εξουσιοδότηση: 1 έτη Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0~70 °C
Μήκος κύματος: 1310nm Συνδετήρας: Διπλό LC

 

J9152A 10 ενιαίος τρόπος SFP+ 10gbase-LRM, 1310nm, 220m Gigabit,
Πρότυπο: J9152A
Συσκευασία: SFP+
Ποσοστό μετάδοσης: 10.3Gbps
Μήκος κύματος: 1310nm
Απόσταση μετάδοσης: 220m
Δύναμη παραγωγής: -6.5~0.5dBm
Λάβετε την ευαισθησία: -12dBm
Εκτιμημένη τάση: 3.3V
Συνδετήρας: Διπλό LC
Τύπος ινών: MMF
Θερμοκρασία εργασίας: 0~70 °C
DDMI: Με
Εφαρμογή: 10 Gigabit Ethernet

 

Πλεονέκτημα προϊόντων:

Είμαστε ένα κατάστημα κεντρικών υπολογιστών με 13 έτη εμπειρίας στην Κίνα. Εγγυώμαστε να πωλήσουμε μόνο τα νέα αρχικά συσκευάζοντας προϊόντα. Μπορούμε να παρέχουμε στους πελάτες οποιαδήποτε σειρά προϊόντων κεντρικών υπολογιστών. Καλωσορίστε για να επισκεφτείτε την επιχείρηση και την αποθήκη εμπορευμάτων μας.

 

FAQ:

. Τα όλα προϊόντα μας εξετάστηκαν πάλι από τους μηχανικούς προτού να σταλούν και σε καλή κατάσταση.
. Εάν δεν ικανοποιείτε με το στοιχείο, παρακαλώ το επιστρέψτε μέσα σε 30 ημέρες στην ανταλλαγή ή την επιστροφή ποσού.
. Παρακαλώ κρατήστε όλα τα αρχικά στοιχεία επιστρεφόμενα σε καλή κατάσταση υπό τους resaleable όρους. Τα έξοδα επιστροφής αποστολής είναι ευθύνη του αγοραστή.
. Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με πρίν επιστρέφει.

 

Εισαγωγικοί δασμοί:

Οι εισαγωγικοί δασμοί, οι φόροι και άλλες σχετικές με το τελωνείο δαπάνες δεν συμπεριλαμβάνονται στις τιμές στοιχείων ή τις στέλνοντας αμοιβές. Οι αγοραστές φέρουν όλη την ευθύνη για όλες τις πρόσθετες δαπάνες που υφίστανται (ενδεχομένως). Παρακαλώ υπολογίστε τι οι συμπληρωματικές δαπάνες θα είναι πριν από την αγορά. Πρίν υπογράφει τη συσκευασία, παρακαλώ ελέγξτε για να σιγουρευτείτε ότι το προϊόν δεν είναι χαλασμένο κατά τη διάρκεια της μεταφοράς και εάν το προϊόν είναι σε το. Εάν όχι, παρακαλώ αρνηθείτε να το υπογράψετε. Θα εξεταστείτε λαμβάνοντας τα σωστά στοιχεία εφ' όσον υπογράψατε τη συσκευασία.

Παρακαλώ επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες για το στέλνοντας τιμολόγιο. Παραδείγματος χάριν, πρέπει να γράψουμε πόση τιμή στο τιμολόγιο, ή πώς να περιγράψει το στοιχείο.

 

Η υπηρεσία μας:

Βοηθάμε και επιλύουμε τα προβλήματα όλη την ώρα, η απάντηση θα γίνει μέσα σε 24 ώρες.
Χρειαστείτε τις πιό λεπτομερείς εικόνες, παρακαλώ ελάτε σε επαφή με το προσωπικό εξυπηρέτησης πελατών καταστημάτων μας, είμαστε ευτυχείς να σας εξυπηρετήσουμε
Υποστηρίζουμε τη γρήγορη άφιξη ημερών 3-7 παράδοσης «EMS» «DHL» «UPS» FEDEX (συμπληρωματικό κόστος).
Η επιχείρησή μας θεωρεί τις «λογικές τιμές, τον αποδοτικό χρόνο παραγωγής και την καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων» ως αρχή μας. Ελπίζουμε να συνεργαστούμε με περισσότερους πελάτες προς την αμοιβαία ανάπτυξη και τα οφέλη. Καλωσορίζουμε τους πιθανούς αγοραστές για να μας έρθουμε σε επαφή με.
Επειδή υπάρχουν πολλά είδη σκληρού δίσκου, πολλά μέρος numbes
δεν έχει φορτωθεί.
Εάν χρειάζεστε έναν άλλο σκληρό δίσκο, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με άμεσα. Θα σας δώσουμε ένα απόσπασμα.
Χαιρετίστε τις διαβουλεύσεις.

Παρακαλώ είναι το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο μου: το 410235255@qq.com
QQ μου: 410235255
Το Skype μου: L.cdh08
Το WeChat μου: 8613539622708

 

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την υποστήριξή σας και επιθυμήστε ότι έχετε μια συμπαθητική ημέρα!

J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+

J9152A ενότητα X132 10-GBE 1310nm 220M συσκευασία LRM διεπαφών ινών SFP+

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Chun De Hui Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: admin

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)